Firma Remontowo-Budowlana ULTIMUS

Główny profil działalności to: kompleksowe wykończenie wnętrz, remonty lokali użytkowych, handlowych, usługowych, budowa domów jednorodzinnych, obiektów wielkoformatowych, aranżacja sklepów, adaptacja wnętrz, mieszkań, apartamentów, biur, hoteli, gabinetów oraz restauracji. Zajmujemy się projektowaniem i wizualizacją oraz doradztwem. Firma Remontowo-
Budowlana „ULTIMUS” na małopolskim rynku budowlanym istnieje od 2006 roku. Od początku działalności postawiliśmy na:

WYSOKĄ JAKOŚĆ WYKONYWANYCH USŁUG

Wszystkie projekty wykonujemy z niezwykłą dokładnością i precyzją, zgodnie z projektem i obowiązującymi normami oraz zasadami sztuki budowlanej, przestrzegając przy tym zasad BHP. Przed wykonaniem każdego etapu analizujemy jego poprawność i funkcjonalność z projektem , co wpływa na prawidłowe użytkowanie i przeznaczenie obiektu – wnętrza.

TERMINOWOŚĆ WYKONYWANIA PRODUKTÓW

Głównym walorem naszej firmy to kończenie każdej realizacji w wyznaczonym terminie, jest to niezwykle ważne gdy wykonujemy pracę dla firm budując – remontując lokal użytkowy, handlowy, usługowy, hotel, restauracje, gabinet, bar, salon, wykonując aranżacje sklepu, czy też remont zabytkowej kamienicy mamy świadomość, że każdy dzień zwłoki naraża klienta na straty w biznesie, dlatego wychodząc na przód przedsiębiorcom oferujemy systemowy i wielozmianowy układ wykonywania pracy, przez co zakres prac posuwa się 24 h na dobę.

DBAŁOŚĆ O NAJMNIEJSZE DETALE

Wysokie walory estetyczne przykuwają uwagę do najmniejszych szczegółów budowy – remontu mamy pewność, że zadowolimy najbardziej wymagającego klienta, dla którego wygląd jego inwestycji jest priorytetem w odbiorze przez jego klientów bądź  bliskich.

Gromadząc wiedzę i doświadczenie, w miarę upływu lat stworzyliśmy zespół fachowców, którzy posiadają tytuły mistrzowskie, czeladnicze w swoich specjalizacjach. Stałe ekipy, które budują –remontując od lat dla państwa na terenie Nowego Sącza, małopolski i całej Polski oraz innych krajów w Europie, to jest jeden z wielu argumentów dlaczego właśnie nam, warto powierzyć swoją  inwestycję.